заблукав в лісі

Мені дуже сподобалося оповідання «Ялинка» видатного українського письменника Михайла Коцюбинського. Особливо ж сподобався мені головний герой цього оповідання — дванадцятирічний хлопець Василько.

Василько викликає симпатію вже з перших рядків оповідання, коли проявляє своє ставлення до ялинки. Василько виявляється чутливим, ніжним хлопцем, який дуже любить свою ялинку. Коли ж батько зрубує його дерево, він навіть починає плакати, настільки йому і жаль своєї ялинки. Але поряд із чутливістю та добрим серцем у ньому живуть сміливість, стійкість духу та розсудливість.

Заблукавши у лісі, Василько не кидається у сльози, а мужньо намагається і віднайти дорогу, розмірковує, куди треба направити коней. І лише коли у лісі сутеніє і починає валити сніг, Василько плаче, адже у темному зимовому лісі страшно навіть дорослій людині, не кажучи вже про дванадцятирічного хлопця. Все ж таки Василько зміг віднайти дорогу до села, де жив його дядько. Коли за ним почали гнатися вовки, він не розгубився, а щодуху погнав коней уперед.

Василько мені дуже сподобався, бо показав себе розсудливим, добрим, сміливим хлопцем.

Подібний матеріал

  1. Мій улюблений поет
  2. Якими, на мою думку, мають бути стосунки між хлопцем і дівчиною?
  3. Зовнішня і внутрішня краса людини
  4. За що я люблю ліс
  5. Мій чотириногий друг