ridnuy_dim_ukrtvir.info

Мені дуже подобається дім, в якому я живу. Але подобається він мені не через те, що збудований з якоїсь особливої цегли, а через людей, які у ньому живуть. По-перше, жильці мого будинку дбають про те, аби він завжди був чистий. Під'їзди по черзі вимиваються, так само, як і вікна. Мені приємно йти по чистих сходах до своєї квартири.
По-друге, біля будинку багато зелені. Мої батьки, а також сусіди посадили різні дерева навколо будинку. Щодо мене, то я теж посадив маленьку берізку із тонким, тендітним стовбурцем. Навесні навколо мого дому зацвітають різнокольоровими барвами квітки, які теж посадили мешканці будинку. Балкони в багатьох увиті виноградом, виглядає це дуже гарно. Біля нашого будинку живе багато птахів, тому кожного дня хтось їх підгодовує. Серед них є і горобці, і синички, і голуби. Прилітають навіть ворони. Тоді я кидаю їм з вікна шматочки хліба і вони радісно ловлять їх.
Багато хто в нашому будинку тримає тварин. Найбільше полюбляють собак, у мене теж є собака, якого я надзвичайно люблю.У декого є коти. Наше подвір'я біля будинку чисте та дуже затишне. Мабуть, тому там завжди гуляє багато дітей. Взагалі, мені дуже подобається наш будинок. Сподіваюся, він завжди буде таким гарним та веселим.

Подібний матеріал

  1. «Ой яка чудова українська мова!»
  2. Коли дідусь мій був маленький
  3. «Де козак, там і слава»
  4. «Як тебе не любити, Києве мій…»